مونوپاد سلفی

مونوپاد گوشی

مونوپاد سلفی محصولی جدید برای موبایل های هوشمند می باشد یک وسیله کمکی که به شما کمک می کند تا در عکاسی حرفه باشید .مونوپاد سلفی همانند یک پایه دوربین عمل می کند که بصورت متحرک می باشد و با وزن بسیار سبکی که دارد می توانید آن را با یک دست بردارید و به همراه ریموت کنترل بلوتوثی با گوشی موبایل خود از خودتان و دوستان اطراف خود عکس بگیرید. با مونوپاد می توانید عکاسی حرفه ای باشید بطوری که می تونید موبایل خود را تا یک متر عقب تر از خودتان تنظیم کنید و یا حتی می توانید با موبایل خود از بالای سر خود عکس بگیرید.

 

مشخصات مونوپاد سلفی

استفاده آسان و حمل راحت
مناسب برای استفاده با دوربین های دیجیتال
وزن سبک برای سهولت حمل
طراحی قابل تنظیم
ایده آل برای مسافرت، خاطرات ویدئویی، عروسی، ساحل، کنسرت و عکس های هوایی
جنس بدنه از آلومینیوم
تنظیم آسان به هر زاویه

مونوپاد گوشی

با مونوپاد گوشی می توانید موبایل خودتان را بر روی آن نصب کنید و عکس های بسیار زیبایی بصورت دو نفره و یا تک نفره از خودتان و منظره ی اطرافتان بگیرد.بیشتر مواقع برای شما هم گاهی پیش می آید که بخواهید از خودتان عکس بگیرید اما اگر کسی نباشد که عکس از شما بگیرید مجبور می شوید قید عکس گرفتن را بزنید اما با توجه به مونوپاد سلفی برای گوشی می توانید بصورت تکی از خودتان عکس بگیرید فقط کافیست تا ریموت کنترلی بلوتوث را بفشارید تا عکس مورد نظر شما گرفته شود.

مونوپاد سلفی

مونوپاد سلفی

خرید اینترنتی مونوپاد سلفی

خرید اینترنتی مونوپاد سلفی

گوشی همراه شما بر روی پایه عکس سلفی سوار می شود و میله آن را باز می نمایید. پایه های عکس سلفی بسیار سبک بوده و شما به راحتی می توانید زیبا ترین خاطرات خود را ثبت نمایید.

خرید پایه موبایل مونوپاد سلفی

خرید پایه موبایل مونوپاد سلفی

پایه دوربین موبایل مونوپاد بدون بلوتوث

قیمت 19500تومان

iranarena

پایه دوربین موبایل به همراه بلوتوث

قیمت 38500 تومان

iranarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *